Життя гімназії

2 квітня – Всесвітній день поширення інформації про аутизм. По усьому світу у цей день одягають блакитне 💙 на знак підтримки людей з аутизмом, розладом нервової системи, що утруднює комунікацію. Мета цієї дати 🗓️– підкреслити необхідність допомоги людям 👦👧 з аутизмом. Розповідаймо, вчімося та підтримуймо один одного в цьому шляху розуміння та прийняття!

У Припрутській гімназії розпочинається прийом заяв на зарахування дітей
до 1 класу на 2024-2025 н.р.

 

Для зарахування дитини до 1-го класу батькам необхідно надати такі документи:

  • копія свідоцтва про народження (подається разом з оригіналом батьками або особами, їх замінюють)
  • заяву одного з батьків на ім’я директора гімназії (оберіть приклад заяви нижче за зразком) ;
  • якщо дитина не має свідоцтва про народження, батьки мають надати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
  • для організації інклюзивного освітнього простору для дітей із особливими освітніми потребами до заяви додається висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

Документи приймаються щодня (крім вихідних).

Ми будемо раді бачити Вашу дитину в родині нашої гімназії!

📌Щира подяка вам, Національна гвардія України🇺🇦, за вашу нелегку службу, особливо службовцям, хто зустрічає професійне свято на бойовій варті. Бажаю вам усіляких успіхів та здобутків у почесній справі служіння Україні. Бажаю всім гвардійцям, їхнім рідним та близьким міцного здоров’я, щастя, миру та добра🕊️!

Основною метою проведення тижня хімії та біології є: виховання любові до предмету; активізація пізнавальної діяльності учнів; поглиблення знань учнів у різних ділянках цих наук.

Для реалізації даної мети з 18 по 22 березня  в Припрутській гімназії стартував тиждень біології та хімії.

Кожен день тижня був цікавим, корисним та різноманітним. А саме було проведено бесіду про «Вчені біологи та хіміки та їхні відкриття», «Цікаві досліди», виховний захід (вікторина) на тему: «День птахів», захід «Біологічні ребуси та кросворди».

Фінальним акордом Тижня біології та хімії було проведення   підсумкової лінійки, вчителька біології подякувала всім за активну участь.

 

Зараз час, коли треба триматися разом 🤝, діяти разом і працювати задля найважливішої мети — перемоги🇺🇦!
Педагогічний, учнівський та батьківський колектив Припрутської гімназії долучилися до збору коштів на військові багі для ЗСУ, які воюють зараз в Авдіївці, адже кожна копійка має велике значення та є лептою для перемоги України у війні. Тільки разом ми зможемо подолати ворога!

Висловлюємо свою повагу і вдячність за небайдужість, за своєчасну допомогу. Завдяки таким людям ми ще на крок ближче до нашої з вами перемоги. 💙💛

Постать Шевченка залишається геніальною через роки. Учні Припрутської гімназії долучилися до заходів, щодо вшанування пам’яті Кобзаря. Його твори надихають та виховують патріотичні почуття у сучасному світі.

📌La 4 martie în gimnaziul Priprutie şi-a început lucrul săptămâna limbii române. Avem un grai deosebit de dulce, o comoară fără preţ şi elevii claselor 5-8 au accentuat aceasta încă o dată. In cadrul săptămânii de limba română elevii gimnaziului Priprutie au participat la un concurs de gazete de perete, brein- ring, concurs de proverbe despre limba română, au scris o compunere unică despre limba română şi au participat la un recital de poezie românească despre femee cu ocazia zilei Internaţionale a femeii , fiind susţinuţi de înväţătoarea de limba şi literatura română Leviţki S.F.

І вірю я, що у висотах,

Де чистих душ слід не зника,

На чарівній, космічній ноті

Бринить «Зоря ІВАСЮКА».🌠

Володимир Івасюк — постать певною мірою унікальна, адже він фактично започаткував у 1960-х роках нову українську естрадну культуру🎶. Його чудові пісні🎼, які знають і співають далеко за межами України, є і завжди залишатимуться сучасними. Саме тому 4-того березня учні Припрутської гімназії були ознайомлені із цікавими та маловідомими сторінками життя Володимира Івасюка🎵

🌺Primăvara începe cu 1 Martie, Ziua Mărțișorului, o sărbătoare a renașterii 🦋 și a speranței. Este momentul când oferim mărțișoare și mesaje pline de dragoste și apreciere celor dragi ❤️, reînnoind legăturile și bucurându-ne de promisiunea unui nou început.
💝 Fie ca Mărțișoarele noastre să Vă aducă un zâmbet în priviri și să Vă însenineze toată viața! ˚˖𓍢ִ໋🌷͙֒✧˚.🎀༘⋆