Учням

Здобувачі освіти Припрутської гімназії щиро вітають всіх захисників України , гідних нащадків наших прадідів , у чиїх жилах тече гаряча козацька кров та живе дух наших героїчних предків , з Днем ураїнського казацтва, Покрови Пресвятої Борородиці та Днем Захисника України !
Ви сильні, стійки, хоробрі та сміливі !
Шана і слава Вам, наші захисникі та захисниці Вітчизни ! Слава Україні !
З 1997 року , 8 жовтня в Україні відзначають День Юриста.
Вважається, що саме 8 жовтня 1016 року , київський князь Ярослав Мудрий видав перше зведення законів.
З нагоди відзначення в Ураїні Дня юриста , в Припрутській гімназії був проведений просвітницькій захід :” На терезах Феміди”, організована ілюстративно – просвітницька виставка літератури :” Знати право, служити праву, захищати право “.
Дякуємо вчителю права Вайпан А.І. за цікавий та важливий захід.
4 жовтня – Всесвітній день тварин.
До цього важливого екологічного свята в Припрутській гімназії була проведена акція :”Моя улюблена тваринка”. Напередодні, 3 жовтня, здобувачі освіти здійснили ” Подорож на Мадагаскар” спільно з представниками центру неформальної позашкільної освіти .
Здобувачі гімназії ознайомились з таємничим життям екзотичних тварин, цікавинками з їхнього життя, придбали безліч сувенірів.
Мета цих заходів – протидія вимирання тварин від дій людини.
Під час війни- це особливо важливо, адже наші менші друзі теж потерпають від бойових дій.
Нещодавно ми відзначали Міжнародний день Миру. Для України – це особлива дата, адже ми зараз боремося за мир у нашій країні !
Протягом всієї історії свого існування, наші предки завжди боролися за мир. І сьогодні, наш народ, ціною свого життя , борється проти війни.
До Міжнародного Дня Миру, з 19 по 23 вересня , у Припрутській гімназії був проведений Тижень Миру.
Згідно плану роботи , у перший день Тижня Миру були проведені інформаційні хвилинки по класах , покладання квітів до могили Героя України, нашого односельця, Матєя Михайла. У другий день роботи Тижня Миру, здобувачі освіти Припрутської гімназії висловили своє бажання жити в мирі у конкурсі малюнків на асфальті :” Діти проти війні”.
21 вересня, у Міжнародний день Миру, була оформлена шкільна фотозона на тему :” Діти на Україні хочуть миру віднині !” та проведений флешмоб :” Мир Україні ! Ні війні!”
У слідуючи два дні була оформлена
виставка книжок у бібліотеці ” Нам всім потрібен МИР!”, година спілкування у 9 класі :” Мир на землі – це щастя і радість в серцях!”, виставка букетів :” УКРАЇНА потребує МИРУ !”
Мир – це головна цінність для будь-якої людини. Боротись за мир, захищати його , зміцнювати дружні відносини, спільними зусиллями боротись за перемогу – це основні принципи, якими керувались наші педагоги під час проведення заходів Тижня Миру.
На виконання листа Департаменту освіти і науки ” Щодо організації заходів до Всесвітнього дня прибирання “World Cleanup Day” у закладах освіти Чернівецької області від 08.09.2022 N 011-34/1565, в Припрутській гімназії та ДП був проведений День Прибирання.
З метою популяризації екологічної культури та культури,дбайливого ставлення до довкілля, формування активної життєвої позиції дітей та молоді шляхом залучення їх до розв’язання проблем довкілля,були проведені години спілкування, виставка малюнків “День прибирання”, закріплення територій для прибирання за класами, впорядкування газонів, посадка квітів біля гімназії, акція для учнів “Ошатні двори”, екологічні бесіди на тему : Екологічніа безпека”, збір та вивезення опалого листя та смиття, тощо. Дякуємо всім за участь !
Сьогодні – День пам’яті захисників України .
Український народ завжди з повагою ставився до своїх Героїв.
Так, у Припрутський гімназії , наші здобувачі освіти вшанували пам’ять загиблих за свободу, незалежність, теріторіальну цілісність хвилиною мовчання.
Неможливо не згадати нашого односельця Михайла Матея, який поставив на алтар Перемоги своє життя.
Ми пам’ятаємо Тебе, наш Герой !
Ми вшановуємо Твою пам’ять хвилиною мовчання…
Ми ніколи Тебе не забудем!
Пам ‘ять про тебе, про Твої героїчні вчинки , стали прикладом для майбутніх захисників нашої країни!
Вічна Пам’ять Михайлу…
Знай, Михайле : Герої не вмирають, Їх просто поруч немає біля нас….
Сьогодні в Україні свято,
День Незалежності настав!
Миру і спокою всім нам,
Усім українським донькам і синам !
З повагою Учнівське Самоврядування Припрутської гімназії .
Шановні вчителі, вихователі, учні, батьки та всі працівники Припрутської гімназії та дошкільного підрозділу .
Прийміть щирі вітання з Днем Державного Прапора України !
Мільони українців віддали своє життя за те, щоб наш прапор встановити в кожному куточку України , а сьогодні , мужні сини та дочки нашої країни , відстоюють та боронять нашу країну, щоб і сьогодні Державний Прапор України майорив по всій країні !
Ми впевнені, що синьожовті кольори нашого прапору , принесуть мир і щастя в Україну!
Слава Україні !
Героям слава !

У Припрутській гімназії триває робота онлайн – Декади громадянського виховання. Згідно плану роботи Декади, соціально – психологічною службою школи Кімін Д.М . та Кімін А.Г. , була проведена тематична гра з старшокласниками :” Торгівля живим товаром” з метою попередження поширення цьому злочину в Україні. Класними керівниками була проведена година спілкування : ” Ми громадяни”, а вчителі етики провели урок на тему :” Людина – найвища цінність демократичного громадянського суспільства”.

З метою пропаганди збереження життя учасників освітнього процесу у надзвичайних ситуаціях та під час воєнного стану, виховання впевненості учнів у ефективності заходів цивільного захисту, виховання відповідальності та витримки, 12 травня 2022 року, у Припрутській гімназії проведено День цивільного захисту.
За умов дистанційного навчання День цивільного захисту проведено в онлайн-режимі.
Головне завдання Дня цивільного захисту – удосконалення теоретичних знань та дій учнів і працівників під час евакуації, перевірка здатності діяти за сигналами цивільного захисту.
Для виконання мети та завдань у гімназії було проведено ряд заходів:
● оголошення відкриття Дня ЦЗ.
● перегляд відеофільму “Абетка безпеки” (1-2 класи);
● конкурс малюнків “Безпечна поведінка” (3-4 класи);
● веб квест “Наша безпека в наших руках” (5-6 класи);
● вправа “Тривожна валіза”
(6 клас);
● бесіда “Попередити, врятувати, допомогти” (7-8 класи);
● усний журнал “Дії людини під час сигналу УВАГА ВСІМ” (9 клас);
● огляд інформаційних стендів з ЦЗ;
● ознайомлення з найпростішими засобами захисту органів дихання;
● відпрацювання дій евакуації;
Робота була спрямована на забезпечення готовності учнів та працівників до дій при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.