Дистанційне навчання

У Припрутській гімназії триває робота онлайн – Декади громадянського виховання. Згідно плану роботи Декади, соціально – психологічною службою школи Кімін Д.М . та Кімін А.Г. , була проведена тематична гра з старшокласниками :” Торгівля живим товаром” з метою попередження поширення цьому злочину в Україні. Класними керівниками була проведена година спілкування : ” Ми громадяни”, а вчителі етики провели урок на тему :” Людина – найвища цінність демократичного громадянського суспільства”.

З метою пропаганди збереження життя учасників освітнього процесу у надзвичайних ситуаціях та під час воєнного стану, виховання впевненості учнів у ефективності заходів цивільного захисту, виховання відповідальності та витримки, 12 травня 2022 року, у Припрутській гімназії проведено День цивільного захисту.
За умов дистанційного навчання День цивільного захисту проведено в онлайн-режимі.
Головне завдання Дня цивільного захисту – удосконалення теоретичних знань та дій учнів і працівників під час евакуації, перевірка здатності діяти за сигналами цивільного захисту.
Для виконання мети та завдань у гімназії було проведено ряд заходів:
● оголошення відкриття Дня ЦЗ.
● перегляд відеофільму “Абетка безпеки” (1-2 класи);
● конкурс малюнків “Безпечна поведінка” (3-4 класи);
● веб квест “Наша безпека в наших руках” (5-6 класи);
● вправа “Тривожна валіза”
(6 клас);
● бесіда “Попередити, врятувати, допомогти” (7-8 класи);
● усний журнал “Дії людини під час сигналу УВАГА ВСІМ” (9 клас);
● огляд інформаційних стендів з ЦЗ;
● ознайомлення з найпростішими засобами захисту органів дихання;
● відпрацювання дій евакуації;
Робота була спрямована на забезпечення готовності учнів та працівників до дій при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.
Тиждень математики. (Вчитель Басараба Марія Михайлівна)
День 3
♟Під час 3-го дня тижня у 7-мму класі був проведений круглий стіл «По стежках видатних українських математиків» та турнір: «Найкращий гравець у шашки».
🤝Учні 9-го класу також збирались до онлан-круглого столу «По стежках видатних давньогредських математиків»
🔉З 8-им класом говорили про всітовмх вид атних жінок-математиків.
«Тиждень математики» День №4
БЛЕЗ ПАСКАЛЬ писав
📌«ПРЕДМЕТ МАТЕМАТИКИ НАСТІЛЬКИ СЕРЙОЗНИЙ, ЩО КОРИСНО НЕ ВТРАЧАТИ МОЖЛИВОСТЕЙ ЗРОБИТИ ЙОГО ЦІКАВИМ»
Сьогодні, 5 травня, учні 5-го та 6-го класу брали участь у математичному квесті, під час якого не тільки відповідали на запитання та розв’язували цікаві задачі, а й показали, що володіють почуттям гумору, вміють підтримувати один одного. Другу половину дня вони присвятили конкурсу фотографій “Знайди геометричні фігури вдома🔹⬛️” в якому учні із захопленням фотографувалися та надсилали фотографії. Приємно що учні справились та були активними❤️

Згідно плану роботи закладу з 18 по 22 квітня 2022 р. у Припрутській гімназії, за організацією практичним психологом Кімін Д.М., проводиться тиждень психології під девізом “Зміни – основа життя. Почни з себе!”
Перший день тижня пройшов під гаслом “День порозуміння та гарного настрою”.
Цитата дня – “Хороший настрій починається з душі, а не з ноги, з якої зранку встали”. День пройшов дуже активним та з гарним настроєм.
Далі буде…

У всьому світі сьогодні відзначається День здоров’я. Здобувачі освіти Припрутської гімназії теж долучилися до цього свята, провівши онлайн- години спілкування з метою профілактики та уваги до свого власного здоров’я.
Здоров’я має дуже дорогу ціну. І переважно це стосується того, як його берегти та спроб повернути його на місце. У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо надійно берегти своє здоров’я! Хворим – як найшвидшого одужання. Медикам – хорошої матеріальної і технічної бази ! Всім нам – бути здоровими та життєрадісними ! Зі святом Вас !

Батьківські збори – це традиційні форми взаємодії школи та дошкільних закладів з сім’ями учнів та вихованців. Не дивлячись на цей складний для всіх час, школа і дітсадок , продовжують жити і працювати для всіх здобувачів освіти , дошкільнят та їх батьків. З метою підтримки , перемикання уваги дітей та спілкування , цими днями, у Припрутський гімназії та… ” Сонечко” класні керівники та вихователі , на інформаційно – просвітницьких батьківських зборах, обговорили з батьками питання поведінки малих та дорослих під час безпечних ситуацій.
Шановні батьки !
У цей важкий воєнний час, школа та дітсадок , хочуть бути для вас корисними, тому ми продовжуємо працювати і готові допомогти і підтримати кожного, кому необхідна наша допомога .
🗓Сьогодні 17 грудня стартував Всеукраїнський етап Всеукраїнського математичного конкурсу «Кенгуру🦘»- мета якого показати кожному, що обмірковування задачі може бути справою живою, захоплюючою і, навіть, веселою, адже конкурс дає можливість з головою поринути у цікавий і пізнавальний світ математики🧮. У цьому переконались і учні 5-го та 6-го класу Припрутського НВК.
Кожна дитина знає, що сама її участь у конкурсі – це вже особиста перемога🏆.
11.11.21р. в Припрутському НВК була оформлена книжкова виставка
“Плекаймо нашу мову українську”. Також були переглянуті мультимедійні презентації та відеоролики, які ознайомили учнів з тернистим шляхом української мови , з історією життя Нестора Літописця.
Учні 5-9 класів продемонстрували власні знання та вміння під час проведення турніру знавців української мови та літератури ( онлайн).
Для нас державна мова – це не тільки дорога спадщина, яка об’єднує в собі народну мудрість, вироблену десятками й сотнями поколінь. Це наша гордість, бо все, що створено нею, увійшло в скарбницю загальнолюдської культури.
Сьогодні, 09.11, на Українському радіо традиційно відбувся радіодиктант національної єдності ( онлайн). Цю акцію започатковано 2000 року. Відтоді щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та не тільки з’ясувати, чи добре знають українську мову, як
продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.
Вчителі Припрутського НВК також долучилися до написання радіодиктанту.
Сьогодні в школі ще проходив
І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь учні 3-9 класів.
Увесь світ віддає шану великим володарям українського слова – Т.Шевченку та Івану Франку, Лесі Українці та Коцюбинському, Нечую- Левицькому та Сковороді, Котляревському, бо вони зберегли багатство мови, щоб передати прийдешнім поколінням цей дорогоцінний скарб. А ми повинні цінувати цю неоціненну спадщину, бо мова – це великий скарб народу.