Виховна робота

‼️Волонтерство допомагає соціалізувати учня та відчути себе частиною спільноти. Одним з найпростіших способів розповісти учням про волонтерство є «Шкільний Урок Волонтерства».
Сьогодні, в Міжнародний день Волонтера, в рамках ініціативи «Шкільний урок волонтерства», учнівський та педагогічний колективи Припрутської гімназії доєдналися до трансляції он-лайн уроку.

 

На виконання листа Департаменту освіти і науки від 07.08.2023 р.N 01- 34/1688 відділу освіти, культури, молоді та спорту , відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 липня 2023 року N 617-p” Про заходи з відзначення у 2023 році Дня пам ‘яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України”, листа Боянської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області від 09.08.2023 р.N 897, сьогодні, у Припрутській гімназії , здобувачі освіти переглянули фільми, присвячені ушануванню пам ‘ яті захисників України, вчителі та вихованці вшанували пам’ять Героїв України, односельців Матея Михайла та Романюка Віорела та всіх воїнів, які віддали життя за нашу свободу і незалежність, хвилиною мовчання.
Вічна пам’ять воїнам України !
Слава всім Героям України!

23 травня 2023 року у Припрутській гімназії відзначали День Героїв України. В цей день були згадані не тільки герої минулих часів , але й теперешні. Особливу увагу приділили ми нашим односельцям- Героям Михайлу Матею та Віорелу Романюку, які загинули у минулому році в українсько – російській війні. Здобувачі освіти вшанували пам’ять загиблих Героїв хвилиною мовчання в пам ‘ть борців за свободу і незалежність нашої держави.Була організована також виставка малюнків ” Слава Героям! “. Відзначення Дня Героїв свідчить тверду волю українців йти накресленим шляхом розвитку і слави нашої держави.

 

Здобувачі освіти Припрутської гімназії щиро вітають всіх захисників України , гідних нащадків наших прадідів , у чиїх жилах тече гаряча козацька кров та живе дух наших героїчних предків , з Днем ураїнського казацтва, Покрови Пресвятої Борородиці та Днем Захисника України !
Ви сильні, стійки, хоробрі та сміливі !
Шана і слава Вам, наші захисникі та захисниці Вітчизни ! Слава Україні !
4 жовтня – Всесвітній день тварин.
До цього важливого екологічного свята в Припрутській гімназії була проведена акція :”Моя улюблена тваринка”. Напередодні, 3 жовтня, здобувачі освіти здійснили ” Подорож на Мадагаскар” спільно з представниками центру неформальної позашкільної освіти .
Здобувачі гімназії ознайомились з таємничим життям екзотичних тварин, цікавинками з їхнього життя, придбали безліч сувенірів.
Мета цих заходів – протидія вимирання тварин від дій людини.
Під час війни- це особливо важливо, адже наші менші друзі теж потерпають від бойових дій.
Нещодавно ми відзначали Міжнародний день Миру. Для України – це особлива дата, адже ми зараз боремося за мир у нашій країні !
Протягом всієї історії свого існування, наші предки завжди боролися за мир. І сьогодні, наш народ, ціною свого життя , борється проти війни.
До Міжнародного Дня Миру, з 19 по 23 вересня , у Припрутській гімназії був проведений Тижень Миру.
Згідно плану роботи , у перший день Тижня Миру були проведені інформаційні хвилинки по класах , покладання квітів до могили Героя України, нашого односельця, Матєя Михайла. У другий день роботи Тижня Миру, здобувачі освіти Припрутської гімназії висловили своє бажання жити в мирі у конкурсі малюнків на асфальті :” Діти проти війні”.
21 вересня, у Міжнародний день Миру, була оформлена шкільна фотозона на тему :” Діти на Україні хочуть миру віднині !” та проведений флешмоб :” Мир Україні ! Ні війні!”
У слідуючи два дні була оформлена
виставка книжок у бібліотеці ” Нам всім потрібен МИР!”, година спілкування у 9 класі :” Мир на землі – це щастя і радість в серцях!”, виставка букетів :” УКРАЇНА потребує МИРУ !”
Мир – це головна цінність для будь-якої людини. Боротись за мир, захищати його , зміцнювати дружні відносини, спільними зусиллями боротись за перемогу – це основні принципи, якими керувались наші педагоги під час проведення заходів Тижня Миру.
На виконання листа Департаменту освіти і науки ” Щодо організації заходів до Всесвітнього дня прибирання “World Cleanup Day” у закладах освіти Чернівецької області від 08.09.2022 N 011-34/1565, в Припрутській гімназії та ДП був проведений День Прибирання.
З метою популяризації екологічної культури та культури,дбайливого ставлення до довкілля, формування активної життєвої позиції дітей та молоді шляхом залучення їх до розв’язання проблем довкілля,були проведені години спілкування, виставка малюнків “День прибирання”, закріплення територій для прибирання за класами, впорядкування газонів, посадка квітів біля гімназії, акція для учнів “Ошатні двори”, екологічні бесіди на тему : Екологічніа безпека”, збір та вивезення опалого листя та смиття, тощо. Дякуємо всім за участь !
Tezaur nepreţuit al poporului nostru…Limba română… Comoară cântată în versuri şi psalmi…Printre pagini de istorie citim povestea limbii…
Şi deaceea elevii gimnaziului Priprutie aduc un mic recital cu câteva versuri închinate limbii materne , cu respect şi pietate.
Сьогодні – День пам’яті захисників України .
Український народ завжди з повагою ставився до своїх Героїв.
Так, у Припрутський гімназії , наші здобувачі освіти вшанували пам’ять загиблих за свободу, незалежність, теріторіальну цілісність хвилиною мовчання.
Неможливо не згадати нашого односельця Михайла Матея, який поставив на алтар Перемоги своє життя.
Ми пам’ятаємо Тебе, наш Герой !
Ми вшановуємо Твою пам’ять хвилиною мовчання…
Ми ніколи Тебе не забудем!
Пам ‘ять про тебе, про Твої героїчні вчинки , стали прикладом для майбутніх захисників нашої країни!
Вічна Пам’ять Михайлу…
Знай, Михайле : Герої не вмирають, Їх просто поруч немає біля нас….
Шановні вчителі, вихователі, учні, батьки та всі працівники Припрутської гімназії та дошкільного підрозділу .
Прийміть щирі вітання з Днем Державного Прапора України !
Мільони українців віддали своє життя за те, щоб наш прапор встановити в кожному куточку України , а сьогодні , мужні сини та дочки нашої країни , відстоюють та боронять нашу країну, щоб і сьогодні Державний Прапор України майорив по всій країні !
Ми впевнені, що синьожовті кольори нашого прапору , принесуть мир і щастя в Україну!
Слава Україні !
Героям слава !