НУШ

Батьківські збори – це традиційні форми взаємодії школи та дошкільних закладів з сім’ями учнів та вихованців. Не дивлячись на цей складний для всіх час, школа і дітсадок , продовжують жити і працювати для всіх здобувачів освіти , дошкільнят та їх батьків. З метою підтримки , перемикання уваги дітей та спілкування , цими днями, у Припрутський гімназії та… ” Сонечко” класні керівники та вихователі , на інформаційно – просвітницьких батьківських зборах, обговорили з батьками питання поведінки малих та дорослих під час безпечних ситуацій.
Шановні батьки !
У цей важкий воєнний час, школа та дітсадок , хочуть бути для вас корисними, тому ми продовжуємо працювати і готові допомогти і підтримати кожного, кому необхідна наша допомога .
«П‘ятниця у нас день синій,він холодний і спокійний»
Цей день виявився цікавим та сповненим емоціями.
Синій колір це символ вірності,довір‘я і безконечності.
Учні створили аплікацію «Голуб миру»,гралися в різноманітні ігри та конкурси,під назвами «Малюнок синім кольором», «Вгадай хто я?»та безліч інших цікавих вправ.
Учні були уважними та дуже активними.
Тиждень початкових класів став яскравою сторінкою шкільної родини, де було доведено під час проведення різних заходів. На завершенні кольорового тижня директорка Припрутського НВК Євчук З.Г.подякувала вчителям та наголосила на те ,що вони є справжніми фахівцями своєї справи, а учні школи- талановиті,розумні, активні та допитливі. І були нагородженні грамотами.
Четвертий день Кольорового Тижня початкових класів пройшов під гаслом: А четвер в нас день зелений – ніжний, лісовий, приємний.
Зелений колір, це колір природи, рослин, без яких життя неможливе, колір безпеки, надій та спокою. У приміщенні, де проходив захід, панувала атмосфера творчості, добра та любові до природи.
Захоплючими та цікавими стали для учнів конкурси та їгри: “Асоціативне коло”, “Правда чи ні”, “Сенкан”, “Кольорова палітра мого меню”, “Екологічна сторінка”, виготовлення ялинки з дитячих лодонь.
Діти вчилися любити та берегти природу, бути з нею одним цілим.
Середа у нас- день жовтий, теплий, сонячний, солодкий.
Цей день виявився веселим, сонячним і яскравим, адже він був жовтим.
Жовтий колір – це колір сонця, радості і оптимізму.
Ми разом створили аплікацію «Що нам сонце подарувало на своїх проміннях» .Весело рухалися слухаючи пісню-руханку «Сонце».Гралися в гру «Хто я?»
Учні залюбки гралися, танцювали, фотографувалися. Захопленню та гарному настрою не було меж.
День минув швидко і весело!
Другий день у нас червоний
Він яскравий і святковий
Щось червоне одягли
І на свято ми прийшли.
Бо саме цей колір найбільш емоційний, насичений та енергійний.Далі учні були залучені до акції добрих слів, де виховуємо любов та повагу один до одного. Для того щоб вони були зацікавлені ми разом дивилися відео де була мета відгадати казку. А щоб збагачувати словниковий запас було проведено гру: «Ланцюжок слів»
Завершили роботу з позитивним настроєм та теплою новиною що завтра буде сонячний, жовтий день.🌞

 

Відповідно до річного плану закладу ми поринаємо у багатогранний світ поччутів та емоцій, яскравих зустрічей та неперевершених пригод, цікавих уроків та творчих конкурсів, навчальних заходів та розваг що організуються в режимі «Тижня початкової освіти»
Цього року цей тиждень особливий, яскравий бо його назва звучить під гаслом: «Кольоровий тиждень».
Сьогодні 29.11.2021 року в Припрутському НВК було проведено цікаві перерви де діти розкрили таємницю кожного кольору. А також дуже доцільно вибрали колір – червоний для подальшої роботи нового дня.
Протистояти різним видам насильства, виховання у дітей відповідального ставлення до свого здоров’я, до власної особи, саме це і зробила класний керівник Зеля Х.П. з учнями 1 класу.
Учні разом з вчителькою створили лепбук на тему “Стоп насильства”, під час якого вони висловили свою думку проти насильства та жорстокості над дітьми.
В межах проведення акції “16 днів проти насильства”, класний керівник 3-го класу Гаука Л.М. провела з учнями виховну годину на тему “Ми – за дитинство без насилля”.
Під час проведення виховної години учні малювали малюнки та створили лепбук “Мій улюблений світ – без насильства”.
Учні 3-го класу дійшли до висновку:
“Я маю право жити на землі
Творити, дихати, учитись
Примножувать, багатства всі її,
Своєї Україною гордитись!”
В останні дні роботи Тижня фізкультури та спорту, вчителі початкових класів та вихователі ДП організували для дітей “Гарячий пінг- понг”, веселі старти та естафети. До свята Здоров’я та Краси малювали стінгазети, розмальовки. У всіх заходах діти проявили кмітливість, силу волі, спритність, витривалість, ще раз підтвердили слова народної мудрості :” У здоровому тілі – здоровий дух !” Вони дізнались багато корисної їнформації, яку зможуть використовувати самі та передавати своїм друзям, отримали допомогу у профілактиці зміцнення здоров’я. Дякую всім за участь !
Любіть спорт ! Спорт- це життя!
Ось і завершився останній день тижня початкових класів.
Учні продемонстрували таланти, знання і поділилися своїми вміннями.
Кожна дитина по-своєму неповторна. Скільки дітей – стільки здібностей. І в кожної свої мрії. Ми сподіваємося, що усі дитячі мрії здійсняться, таланти розквітатимуть, а дорослі, будуть їм у цьому допомагати. І в нашій школі кожного року з’являтимуться нові талановиті зірочки, які сяятимуть ще яскравіше!
Тиждень початкових класів став яскравою сторінкою шкільної родини.
І на завершення відсвяткували свято «Останнього дзвоника»🔔