Природничо-математичний цикл

Тиждень математики. (Вчитель Басараба Марія Михайлівна)
День 3
♟Під час 3-го дня тижня у 7-мму класі був проведений круглий стіл «По стежках видатних українських математиків» та турнір: «Найкращий гравець у шашки».
🤝Учні 9-го класу також збирались до онлан-круглого столу «По стежках видатних давньогредських математиків»
🔉З 8-им класом говорили про всітовмх вид атних жінок-математиків.
«Тиждень математики» День №4
БЛЕЗ ПАСКАЛЬ писав
📌«ПРЕДМЕТ МАТЕМАТИКИ НАСТІЛЬКИ СЕРЙОЗНИЙ, ЩО КОРИСНО НЕ ВТРАЧАТИ МОЖЛИВОСТЕЙ ЗРОБИТИ ЙОГО ЦІКАВИМ»
Сьогодні, 5 травня, учні 5-го та 6-го класу брали участь у математичному квесті, під час якого не тільки відповідали на запитання та розв’язували цікаві задачі, а й показали, що володіють почуттям гумору, вміють підтримувати один одного. Другу половину дня вони присвятили конкурсу фотографій “Знайди геометричні фігури вдома🔹⬛️” в якому учні із захопленням фотографувалися та надсилали фотографії. Приємно що учні справились та були активними❤️
З метою розвитку творчих здібностей учнів,вдосконалення педагогічної майстерності вчителів з 7 лютого по 11 лютого у Припрутській гімназії🏫 було проведено дистанційно тиждень інформатики та фізики який проходив під девізом «Хочу все знати». Протягом тижня так чи інакше, були задіяні всі учні: хто готував, хто приймав участь, а хто – просто спостерігав, але теж при цьому робив для себе якісь відкриття та висновки.
Ми прожили цей тиждень дуже активно, цікаво та з величезним творчим ентузіазм.
З 7 лютого в нашій школі дистанційно стартував Тиждень фізики та інформатики під гаслом «Хочу все знати».
Цей тиждень ми присвячуємо інформатиці 💻без якої немислимий подальший розвиток людства,та фізиці 💡― одній з найдавніших наук, науці цікавій, захоплюючій, могутній.
Учні 5-9 класів мають змогу ознайомитися з різними цікавими науковими фактами, пограти в інтелектуальні ігри, роз’язати різноманітні ребуси, кросворди тощо. Окрім ознайомлення учнів з планом заходів на цей тиждень, вони переглянули відео про історію розвитку інтернету